Naše služby

Čím sa odlišujeme od iných realitných kancelárií a čo Vám práve my môžeme ponúknuť?
Každý sa snaží byť iný, vkusný a moderný tak, aby sa jeho vystupovanie a prejav stal „prestížnym“. My sa však nesnažíme byť iní, chceme byť takí akí sme. Snažíme sa však na sebe vždy pracovať, profesionálne sa vzdelávať a hlavne ponúknuť klientom kúsok zo svojej „ človečiny“. Pracujeme a realizujeme obchody tak, ako by sme predávali, či kupovali nehnuteľnosť sebe samým. Preto všetko to, načo by sme si dávali pozor, aby náš obchod prebehol úspešne , všetko to, čo by sme odporúčali sebe samým, robíme aj pre Vás. Pre nás to znamená, že zo všetkého najviac sa snažíme budovať si s klientom vzájomnú dôveru.
Vložiť nám do rúk celú svoju predstavu o realizácií obchodu pre nás znamená možnosť profesionálne vybudovať stratégiu obchodu, aby ste boli čo najspokojnejší s prihliadnutím na aktuálne pohybujúci sa realitný trh. Líšime sa tým, že sme ľudskí, profesionálni a maximálne korektní. Budujeme si svoju „realitnú rodinu“, aby nielen klient mal svojho „rodinného makléra“, ale aby sme aj my mali svojich spokojných „rodinných klientov“.

analysis

Analýza trhu

V rámci celej spolupráce Vám ponúkame vždy aktuálnu analýzu trhu. Neustále sa vzdelávame a zaoberáme realitným trhom, preto vieme s určitosťou navrhnúť čo najlepšiu a najadekvátnejšiu cenovú ponuku. Cena realít na trhu je veľmi pohyblivá, preto je vhodné zveriť svoje predstavy o obchode nám a my sa pokúsime nastaviť ponuku k Vašej najväčšej spokojnosti.

legal-document

Právny servis

Súčasťou nášho realitného tímu je aj spolupráca s tými najlepšími autorizovanými advokátmi, ktorí nám počas celého obchodu poskytujú plnohodnotný právny servis. Počas celej realizácie obchodu sme pomocou toho zastrešení cennými právnymi radami, ako aj potrebným právnym servisom, aby sme mohli obchod dotiahnuť do spokojného a úspešného konca.

budget

Financovanie

Súčasťou našich realitných služieb je aj možnosť využiť rady, pomoc a sprostredkovanie úveru a financií v spolupráci s naším profesionálnym finančným poradcom. Pomôže Vám nastaviť všetko tak, aby sa nároky k získaniu hypotekárneho úveru stali čo najjednoduchšími a reálnymi.——————————————————–

team

Realitná asistencia

Profesionálne Vás budeme sprevádzať od prvého stretnutia, cez realizáciu všetkého potrebného v rámci obchodu vrátane prepisov energií, a iných podstatných dokumentov, až po úspešné ukončenie aktuálnej spolupráce všetkých zúčastnených strán vo vzájomnej spokojnosti. Úsilie vytvoriť pre Vás komfort počas obchodu sa tak stáva našou prioritou.

social-media

Marketing

Reklama je v dnešnej dobe najlepším spôsobom ako sa zviditeľniť. Kvalitná reklama je však najlepším kľúčom k úspechu. Vytvoríme a nastavíme marketingový plán tak, aby sa nehnuteľnosť dostala verejnosti do povedomia čo najlepšie. Spropagujeme reklamu na nehnuteľnosť podľa aktuálnych trendových požiadaviek.

camera

Fotografovanie

Na propagáciu Vašej nehnuteľnosti využívame spoluprácu s kvalitnými profesionálmi v oblasti fotografovania a natáčania spotov, ktorí pracujú s tou najmodernejšou technikou. Spoločne vytvoríme promo Vašej nehnuteľnosti tak precízne, aby nezaujala len klientov, ale aj nás a Vás samotných.

…tak poďme si spoločne budovať budúcnosť…

Compare