Stavebný pozemok v obci Beniakovce, Košice okolie

119,999.0€

Popis

Hľadáte krásny, rovinatý a veľmi praktický stavebný pozemok na výstavbu svojho vysnívaného domu? Potrebujete mať nehnuteľnosť v blízkosti mesta, ale predsa chcete bývať v pokojnom prostredí bez mestského ruchu? Chcete mať všetko potrebné “ po ruke“, všetko to, čo mesto ponúka, ale domov si chcete chodiť oddýchnuť a užiť si svoje súkromie? Ak ste si na tieto otázky odpovedali kladne, viac sa vás pýtať nemusím. Táto ponuka tu čaká práve na vás! Ponúkam na predaj stavebný pozemok v obci Beniakovce, vzdialenej od mesta Košíc cca 10 minút cesty autom. Obec disponuje obchodmi, materskou školou, ako aj multifunkčným ihriskom. Pozemok s rozlohou 618 m2 je napojený na elektrinu, pred pozemkom sa nachádza plyn, obecná kanalizácia a obecná voda je momentále v štádiu riešenia, aktuálne sa dá riešiť formou studne. Na pozemku je momentálne po hranici vysadená brezová alej, čo veľmi pekne pôsobí a vytvára dojem pokoja a harmónie. Príďte sa pozrieť a možno práve tu bude vaše miesto pre vysnívaný domov.

V prípade ak sa chcete odbremeniť od vybavovania stavebných povolení, cez projektanta až po výstavbu rodinného domu na kľúč, môžete všetko zveriť nám a my sa o to postaráme.

Pre viac informácií volajte 0944 191 166

ZÁKLADNÉ  INFORMÁCIE:

– ROZLOHA: 618 m2

– STAVEBNÝ POZEMOK: áno

– ROZMERY: dĺžka: 36 m, šírka: 17 m

– INŽINIERSKE SIETE: elektrina – na pozemku skrinka, plyn pred pozemkom, obecná voda – nie je (v štádiu riešenia. momentálne riešiť formou studne), obecná kanalizácia – pred pozemkom

– PRÍSTUP K POZEMKU: áno, po asfaltovej obecnej ceste

– LOKALITA: Beniakovce

– OBČIANSKÁ VYBAVENOSŤ: materská škola, multifunkčné ihrisko, potraviny…

– TERÉN: rovinatý

– DOSTUPNOSŤ: Košice: 10 min.

– CENA:119999 € 

Prehľad

  • Číslo 10038
  • Typ
  • Pozemok 618 m2
  • Štát Slovakia (Slovak Republic)

Podrobnosti

Compare